Ferie, ferie i po feriach…

Czas ferii zimowych minął bezpowrotnie. Szkoda, bardzo szkoda, ale mówi się trudno.

Wiele osób wyjechało na zimowiska, szukając aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a kto zobaczył już śnieg, to może spokojne powiedzieć o fajnie spędzonych i udanych feriach.

Część z uczniów wyjechała z rodzicami do miasta, może na wieś, może do kina, może gdzieś. Nie ważne – co i gdzie? Ważne, że razem spędzaliście czas, było ekstra nieprawda?

Wielu z Was po prostu błogo leniuchowało w domu, by odpocząć po trudach pierwszego półrocza. Dobrze mieć wolne, pospać trochę dłużej, pokrzątać się po domu w kapciach, pooglądać tv, pograć na konsoli, komputerze, tablecie czy telefonie. Po prostu „luz-blues”.

Kto chciał, mógł też skorzystać z propozycji szkolnych, które oferowały w tym roku szkoły z terenu gminy Bralin. W bralińskim „Koperniku” były m.in. zajęcia – warsztaty kreatywnego budowania z klocków LEGO, gry i zabawy ruchowe dla klas 3. i 4 na sali gimnastycznej. Klasy starsze mogły pograć w piłkę siatkową, popularnego w ostatnim czasie w naszej szkole tenisa stołowego czy pograć w halową piłkę nożną. Działo się. Zobaczcie sami…

Pamiątkowe medale dla uczestników turnieju ping – ponga ufundował Referat Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Gminy, a pamiątkowe dyplomy dla „Warsztatowców LEGO” i tenisistów i piłkarzy – dyrekcja szkoły. Zajęcia prowadził Pan Jerzy Liebner. Wszystkim bardzo dziękujemy i z optymizmem czekamy teraz na… WAKACJE.