Szanowni Rodzice Pierwszoklasistów!

Już we wrześniu miło będzie mi powitać Państwa i Państwa dzieci w murach naszej szkoły! Dla wielu z Państwa będzie to pierwszy kontakt z naszą szkołą, w związku z powyższym pragnę przekazać kilka najistotniejszych informacji dotyczących uczniów klas pierwszych:

· Jak co roku szkoła zapewnia uczniom bezpłatne podręczniki i ćwiczenia.

· Uczniowie, którzy zostaną zapisani na lekcję religii będą korzystali z katechizmu “Żyjemy w bożym świecie”, wydawnictwo Jedność. Zakup podręcznika we własnym zakresie.

· Podział uczniów do poszczególnych klas nastąpi pod koniec sierpnia.

· Uczniowie klas I-III codziennie zaczynają zajęcia o godzinie 8:35, zbierają się pod swoją klasą i oczekują pod opieką nauczyciela dyżurującego na przyjście wychowawcy. Pod klasami rozstawione są szafki, w których mogą pozostawić kurtki i buty. Dla komfortu, uczniowie w szkole chodzą w obuwiu zmiennym (np. w papciach, lekkim obuwiu sportowym). Razem z wychowawcą schodzą na wspólne śniadanie do stołówki szkolnej, gdzie uczniowie otrzymują ciepłą herbatę, której zakup sfinansowany jest przez Radę Rodziców.

· W szkole funkcjonuje stołówka, w której wydawane są obiady (cena dla ucznia klas I-III wynosi 3,50 zł. za obiad). Wnioski dostępne będą od 26.08.2020  na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły.

· Szkoła zapewnia również opiekę świetlicową w godzinach: 6:30- 15:30. Wnioski dostępne będą od 26.08.2020 na stronie internetowej i w sekretariacie szkoły.

· Na pierwszym spotkaniu z wychowawcą otrzymają Państwo dostęp do e-dziennika, dzięki któremu na bieżąco będą mieli Państwo możliwość monitorowania postępów w nauce swojego dziecka.

Z wyrazami szacunku,

Beata Czaczkowska

Dyrektor Szkoły