Wycieczka do kręgielni „Hulaj i Kulaj!”

28 września 2021 r. uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą panią Jolantą Cudniewicz oraz panią Magdaleną Nikodem udali się do ostrzeszowskiej kręgielni „Hulaj i Kulaj.” Celem wycieczki było zainteresowanie uczniów nietypową dyscypliną sportu oraz ukazanie ciekawego i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

Wielu uczniów po raz pierwszy było na kręgielni i mogło się przekonać, iż stworzono tam wspaniałe warunki do gry dla amatorów, i jak się okazało znakomitych „graczy” z klasy piątej. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem oddawali swoje rzuty, dopingowali się wzajemnie, przestrzegając zasad fair play. Dzieci rywalizowały między sobą, sprawdzały też wyniki na innych torach. Zabawa dostarczyła wielu emocji, doping odbywał się na stojąco.

Na koniec dla podreperowania sił piątoklasiści raczyli się pyszną pizzą. Czas spędzony na kręgielni dostarczył „zawodnikom” wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie zgodnie potwierdzili, że taki sposób spędzania czasu bardzo im się podoba i już wyczekują kolejnych wyjazdów, również obfitujących w emocje.