Dzień Misia

25 listopada 2016 r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia naszą szkołę odwiedził ulubiony przyjaciel dzieci zarówno najmłodszych jak i starszych – Pluszowy Miś.

Swoją wizytą zaszczycił przede wszystkim uczniów klas I-III. W trakcie spotkania zaprezentował on najmłodszym przygody pt. „Marzenie Misia”. Podczas prezentacji uczniowie z ogromną uwagą przysłuchiwali się opowieści. Na koniec nie zabrakło rozmowy z dziećmi na temat przedstawionej w książce przygody oraz słodkości rozdanych przez gościa.

Dzień Pluszowego Misia był także okazją do przyniesienia swoich przyjaciół przez starszych uczniów naszej szkoły. Oni również za przedstawienie swoich maskotek otrzymywali małe słodkości od Misia.

Wizyta pluszowego przyjaciela wywołała wiele radości wśród uczniów, nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz uścisków z dużym misiem. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie Światowego Dnia Misia oraz Przedszkolu z Oddziałami Specjalnymi prowadzonemu przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Kępnie za wypożyczenie stroju pluszowego misia.