Dzień Kobiet ósmoklasistów

4 marca 2019 r. klasy 8a i 8b wraz z wychowawcami p. Katarzyną Biziak i p. Jolantą Cudniewicz oraz p. Katarzyną Kireńczuk – Szczepaniak i p. Iwoną Maciejewską odwiedziły Wrocław. Okazją do wyjazdu był Dzień Kobiet.

Wszyscy, nie tylko kobiety, bawili się doskonale. Najpierw wiele radości dostarczył film „Planeta Singli 3”. „Życie to nie bajka – mówią twórcy. Idealne plany sypią się jak domki z kart, wielkie nadzieje okazują się płonne, problemy spadają niczym grom z jasnego nieba. W chwilach kryzysu i zwątpienia warto mieć u boku bliską osobę.” Takie właśnie było przesłanie polskiej produkcji. Powinniśmy w natłoku zdarzeń umieć się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka. Ważne wartości, jak miłość i przyjaźń zawsze przetrwają każdą próbę.

Wizyta w GoJump również gwarantowała dobrą zabawę. Ósmoklasiści sprawdzili swoją kondycję, oddając się różnym ćwiczeniom: podskoki na trampolinach, zjazdy na pontonach, pokonywanie przeszkód, gra w piłkę, zapasy i kąpiel w gąbkach. Uczniowie aktywnie spędzili czas, a godzina spędzona w Parku Trampolin szybko minęła.

Ostatnią atrakcją był posiłek w restauracji McDonald’s, po czym udaliśmy się w drogę powrotną.

Wycieczka przyniosła wiele wrażeń, uświadomiła wszystkim, jak cenny jest wspólnie spędzony czas.