NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, nasza szkoła zakupiła nowości wydawnicze i brakujące pozycje lekturowe. Teraz bibliotekarzy czeka dużo pracy, aby wszystkie książki wprowadzić do inwentarza i jak najszybciej móc je wypożyczać. Część zakupionych pozycji jest już opracowana w programie bibliotecznym.

Dla przypomnienia, w naszej bibliotece funkcjonuje system MOL NET+, który umożliwia czytelnikom przeglądanie zasobów biblioteki, zamawianie i rezerwowanie książek przez Internet. Aby ułatwić wyszukiwanie pozycji zakupionych z NPRCz, przygotowane zostały zestawienia w różnych kategoriach, które będą systematycznie uzupełniane o woluminy już opracowane.

Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zalogować się i nie wiedzą, jak uzyskać hasło do wypożyczalni on-line, poniżej przesyłam link do filmu instruktażowego. Pamiętajmy, że po zakończeniu pracy, należy wylogować się.

Na razie nowe książki możecie obejrzeć w naszej galerii zdjęć. Po powrocie do szkoły zostanie przygotowana wystawa pozycji nie prezentowanych w galerii .