Zabawa karnawałowa

26 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika odbyła się tradycyjna „Choinka” – zabawa karnawałowa zorganizowana przez Radę Rodziców. Oprawą muzyczną imprezy po raz kolejny zajęli się przedstawiciele agencji artystycznej z Gliwic. Przybyłych na parkiet oczarowała piękna sala balowa, w którą przeobraziła się sala gimnastyczna.

Najpierw do tańca zaproszono najmłodszych uczniów. Tworzyli oni piękny barwny korowód, pełen baśniowych postaci i oryginalnych kostiumów. Dzieci bawiły się znakomicie, o czym świadczyły rozradowane twarze i wielki entuzjazm. Później muzyka porwała starszych uczniów. I tej grupie nie brakowało zapału do tańca. Dodatkową atrakcją były gry zorganizowane przez prowadzących, które wzbudziły wiele emocji. Niespodzianką dla zwycięzców były nagrody. W czasie słodkich przerw wszyscy uczniowie mogli zaczerpnąć nieco oddechu, częstując się pysznościami przygotowanymi przez rodziców.

Oprócz szalonej zabawy, gier i słodkości w pamięci uczniów pozostanie także fotobudka. Każde dziecko mogło uwiecznić siebie na fotografii, wykorzystując różne gadżety odmieniające wygląd. Zdjęcia i młodszym i starszym sprawiły wiele radości. Dziękujemy sponsorowi p. Adrianowi Musielakowi, który umożliwił uczniom uchwycenie niezapomnianych chwil.

Tegoroczna zabawa karnawałowa była bardzo udana. Dyrekcja i grono pedagogiczne kierują serdeczne podziękowania do Rady Rodziców. Dzięki ich kreatywności zabawa przebiegała w świetnej atmosferze i niecodziennej scenerii. Na szczególne uznanie zasługuje wystrój sali gimnastycznej, o który zadbał zarząd Rady Rodziców: p. Aleksandra Kubacka, p. Magdalena Krzak, p. Alina Puchała, p. Damian Kozica wraz z p. Elżbietą Leśniarek.

Wszyscy włożyli wiele pracy, by uczynić ten dzień wyjątkowym. Nie sposób nie wspomnieć tu sponsorów, od których, dzięki dużej aktywności Przewodniczącej p. Aleksandry Kubackiej, pozyskano materiały do dekoracji. Zaangażowanie i hojność sprawiły, że sala balowa była wspaniała.

Wszystkie niespodzianki uczyniły to spotkanie karnawałowe niezwykłym. Na pewno pozostanie ono na długo w pamięci uczestników.