Wszyscy wrócili z medalami!

Wszystkie drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Bralinie podczas Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców zajęły miejsca od pierwszego do trzeciego. To ogromny sukces!

Zawody rozegrano 3 października 2017 r w Mielęcinie. W gronie szkół podstawowych znalazły się ekipy z Baranowa, Bralina, Lasek, Mikorzyna, Opatowa, Siemianic oraz kępińskiej „Trójki”. W grupie dziewcząt reprezentacja naszej szkoły wywalczyła 1. miejsce, a chłopców – 2. Z kolei wśród klas gimnazjalnych zarówno żeńska, jak i męska drużyna zdobyły brązowe medale. O rozwój sportowy bralińskiej młodzieży dbają nauczyciele wychowania fizycznego: Małgorzata Domagała. Marzena Turowska, Jacek Falszewski. Michał Górecki i Wiesław Klaczyński.