Wbrew wszelkim trudnościom Mikołaj nie zawiódł!

Bieżący rok szkolny stawia przed nami wszystkimi wiele wyzwań, związanych chociażby z brakiem możliwości spotkania się i wspólnej nauki i zabawy w szkole. Tymczasem wyobraźmy sobie z jakimi trudnościami musiał zmagać się w tym roku Święty Mikołaj oraz jego pomocnicy, aby nie zawieść najmłodszych i pomimo zaostrzonego reżimu sanitarnego zdążyć przygotować i dostarczyć dzieciom upominki! 

Na szczęście wrodzony optymizm Mikołaja i pracowitość jego pomocników sprawiły, że dzięki wdrożonym środkom reorganizacyjnym oraz antykryzysowym Mikołajki 2020 nie tylko się odbyły, ale z pewnością pozostaną w naszej pamięci na długie lata.  

W tym roku św. Mikołaj osobiście odwiedził bowiem wszystkie dzieci w ich domach (nie zapominając o dezynfekcji dłoni) oraz wręczając im upominki i chętnie pozując do wspólnych zdjęć. 

Składamy serdeczne podziękowania wspaniałym pomocnikom Św. Mikołaja z Klasowej Rady Rodziców, bez których zaangażowania nawet święty z Dalekiej Północy mógłby sobie nie poradzić.  

Jednocześnie życzymy wszystkim, abyśmy w przyszłym roku znów mogli obchodzić Mikołajki wspólnie – wszyscy razem śpiewając „Święty Mikołaju, Święty Mikołaju, dzieci już czekają! Gdzieś Ty, gdzie?…” 

Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią.