W przededniu Bożego Narodzenia

Ostatniego dnia przed przerwą świąteczną, 22 grudnia 2017 r., w świetlicy „Tęcza” przy ul. Lipowej młodzież naszej szkoły obejrzała spektakl bożonarodzeniowy przygotowany przez ks. wikariusza Przemysława Kapałę.

Odczytanie przesłania przedstawienia zatytułowanego „W Tobie jest światło” nie było trudne. W zasadzie mówiło o oczywistej rzeczy: jeżeli będziemy pragnęli dobra, które jest wokół nas, Bóg narodzi się również w dzisiejszym zabieganym świecie.

Spotkanie w „Tęczy” stało się okazją do przekazania przedstawicielom klas betlejemskiego światła pokoju, przełamania się opłatkiem, a także złożenia życzeń dyrektorowi Adamowi Prubanowi, którego imieniny przypadają w Boże Narodzenie.

Poniżej zdjęcia ze spektaklu oraz świątecznego spotkania pracowników szkoły. Odbyło się ono w „Gościńcu pod Lasem” na Brzeziu w gminie Perzów. Wśród zaproszonych gości znalazł się wójt Roman Wojtysiak, kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu, Promocji Gminy Sławomir Bąk, a także przedstawicielki Rady Rodziców: Justyna Kabot, Aleksandra Kubacka i Alina Puchała.