Uczniowie klas 3 we Wrocławiu

Dnia 14 maja klasy 3a i 3c wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym punktem programu była wizyta w centrum rozrywki Pigcasso, gdzie uczniowie świetnie się bawili i aktywnie spędzili czas.

Następnie klasy udały się na spacer po Rynku we Wrocławiu. Uczniowie mogli podziwiać piękne kamienice, zabytki oraz wyjątkową atmosferę miasta.

Po spacerze wszyscy zjedli wspólny posiłek w restauracji, a następnie odwiedzili wystawę klocków LEGO, która wzbudziła duże zainteresowanie dzięki ciekawym budowlom i kreatywnym ekspozycjom.

Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wszystkim wielu miłych wspomnień.