Dnia 14 maja klasy 3a i 3c wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym punktem programu była wizyta w centrum rozrywki Pigcasso, gdzie uczniowie świetnie się bawili i aktywnie spędzili czas.
Następnie klasy udały się na spacer po Rynku we Wrocławiu. Uczniowie mogli podziwiać piękne kamienice, zabytki oraz wyjątkową atmosferę miasta.
Po spacerze wszyscy zjedli wspólny posiłek w restauracji, a następnie odwiedzili wystawę klocków LEGO, która wzbudziła duże zainteresowanie dzięki ciekawym budowlom i kreatywnym ekspozycjom.
Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wszystkim wielu miłych wspomnień.





