Podsumowanie rozgrywek w piłkę siatkową

W trzech turniejach siatkarskich wystartowała reprezentacja szkoły w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Dzieci.

Jako pierwsi swoją rywalizację zaczęli chłopcy z klas ósmych, którzy udali się na półfinał powiatu do Perzowa. Na starcie zameldowały się 4 szkoły: z Bralina, Perzowa, Opatowa i z Kępna (SP 1). Nasi chłopcy przegrali dwa mecze 0:2 ( z SP 1 Kępno i z SP Perzów) i wygrali jeden z SP Opatów (2:0). Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce i nie awansowaliśmy do finału powiatu.

Naszą drużynę tworzyli: Nataniel Kruszelnicki, Bartosz Koryciak, Tomasz Hoja, Igor Lemiech, Antoni Zmyślony, Kacper Piotrowiak i Michał Jański.

Dzień po chłopcach do Perzowa wybrały się dziewczęta z klas ósmych. Do zmagań w piłkę siatkową z całego powiatu zgłosiły się tylko 4 szkoły, więc od razu rozegrano finał powiatu. Po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajmujemy III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową. Wygraliśmy z SP 3 Kępno (2:0), ale musieliśmy uznać wyższość drużyn z SP Krążkowy (0:2) i SP Perzów (0:2). Gratulujemy!

Naszą drużynę tworzyli: Martyna Blabuś, Anna Doktor, Wiktoria Garczarek, Hanna Gnitecka, Nikola Krysińska, Zuzanna Kulawik, Zuzanna Łukianowska, Aleksandra Piotrowiak, Maja Rychter i Emilia Witak.

Na sam koniec do Trzcinicy w ramach Igrzysk Dzieci udali się chłopcy z rocznika 2009 i młodsi. Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasi chłopcy rywalizowali z gospodarzem SP Trzcinica i z SP Trębaczów. Niestety oby dwa te mecze przegraliśmy (0:2), więc nie wyszliśmy z grupy, co ostatecznie dało Nam V miejsce w zawodach.

Naszą drużynę tworzyli: Michał Burlikowski, Mateusz Pietruszewski, Norbert Głębocki, Dominik Biziak, Patryk Biziak, Aleksander Moś, Marcin Świtała i Mateusz Woźniak.

Dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie Naszej szkoły.