Niebo Ziemi Niebu Ziemia zerówkowicze składają życzenia

„Jasełka, jasełka 

zielona jodełka

światełkami błyska,

a przed nią kołyska…”

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka.

Mimo trwającej pandemii i obostrzeń, dzieciom z oddziałów zerowych udało się podtrzymać tę tradycję. Od kilku dni przygotowywały się do występu z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku występ miał miejsce 17 grudnia 2021, jednakże bez udziału widowni, niestety nie mogliśmy zaprosić do szkoły rodziców i bliskich dzieci, ale udało nam się nagrać całe widowisko, które będzie można obejrzeć w formie filmiku.

Dzieci wyrecytowały wiersze, złożyły wszystkim świąteczne życzenia, a także zaśpiewały piosenkę „Pachnie świętami”, kolędę „Leć kolędo w świat” oraz zaprezentowały taniec z lampionami „Noel”.

Wszystkim Dzieciom oraz Uczniom naszej Szkoły i ich Rodzicom, Dyrekcji, Radzie Rodziców, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie życzymy rodzinnych, ciepłych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nadchodzącym Nowym 2022 Roku !