Na wesoło i sportowo

14.06 br. klasa 5a wraz z wychowawcą p. Jerzym Liebnerem oraz opiekunami: panem Jackiem Falszewskim oraz panią Beatą Solarewicz udała się na zaległą wycieczkę rowerową do Taboru Małego.

Celem głównym, przewodnim krótkiego rajdu, była integracja zespołu klasowego, aktywne spędzenie czasu wolnego od nauki oraz pokazanie dzieciom innych, zapomnianych już nieco dawnych gier, w które grali ich rodzice, a może nawet dziadkowie. To tzw. gry „bez prądu”, czyli bez użycia wszechobecnych telefonów. Dzieci zapoznane zostały z następującymi grami: „W kapsle”, „W gumę”, „Dwa ognie”, „Ringo” itp. Zabawy i uśmiechu było bez liku.

Mieliśmy przygotowane ognisko z kiełbaskami, były napoje, przekąski, a nawet dojechały lody.

Szczególne podziękowania wychowawca kieruje do sołtysa sołectwa, pana Błażeja Myślińskiego, który udostępnił budynek i wyposażenie „starej szkoły” na nasze potrzeby oraz przygotował boisko, a także do rodziców, którzy aktywnie przyczynili się do organizacji tego małego przedsięwzięcia. Bez ich pracy, wysiłku i zaangażowania, nie byłoby tak wesoło i fajne, jak przedstawiają poniższe zdjęcia.

DZIĘKUJEMY!