W dniu 5 maja 2026 r. na stadionie lekkoatletycznym w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju lekkoatletycznym. Na zawody stawiło się po 5 drużyn dziewcząt i chłopców z różnych gmin powiatu Kępińskiego. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje w każdej kategorii. Reprezentantki naszej szkoły w składzie: Oliwia Hibner, Veronika Tertychna, Zofia Bohm, Maja Przybylska, Pola Dwernicka, Mieszała Natalia zajęły drugie miejsce a chłopcy w składzie: Hubert Głębocki, Marcel Ignasiak, Artem Liashenko, Miłosz Moska, Kamil Olejnik, Nikodem Bidziński zajęli miejsce trzecie. Wszystkim lekkoatletom gratulujemy.




