Mikołajkowe atrakcje

Zgodnie z wielowiekową tradycją 6 grudnia Święty Mikołaj obdarowuje dzieci i dorosłych prezentami. Nie inaczej było tego dnia w naszej szkole. Wizyta wyczekiwanego gościa sprawiła wszystkim dużo radości. Mikołaj odwiedził wszystkie klasy, wręczając uczniom i pracownikom słodycze. Podobno niektórym pogroził wcześniej palcem!

Młodzież gimnazjalna została obdarowana czekoladami, wcześniej otrzymała również dofinansowanie do wycieczek. Z kolei dla uczniów klas 0-VIII w odświętnie przystrojonej sali gimnastycznej przygotowano warsztaty mydlarskie. Własnoręcznie wykonane i pięknie zapakowane mydełka z gliceryny każdy mógł zabrać do domu. Pachnące i kolorowe stanowią zapewne ozdobę niejednej łazienki.

Podobnie jak w ubiegłym roku zajęcia manualne prowadzone były przez inowrocławską firmę „ModraSova – warsztaty kreatywne”, jednak nad organizacją mikołajek po raz kolejny czuwała nieoceniona Rada Rodziców. Wystrojem sali zajęli się: Małgorzata Krzak, Aleksandra Kubacka, Alina Puchała i Damian Kozica. Szefostwo RR podkreśla bardzo dobrą współpracę z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami uczniów. Tak trzymać!