Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas… Dzień Babci i Dziadka w Grupach 0a, 0b, 0c

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszej Szkoły gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.

Zerówkowicze od samego rana z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonych gości, nie mogąc się ich doczekać.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń: Karoliny Małolepszej, Roksany Semby i Doroty Augustyniak zaprezentowały Jasełka, a także wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Autor: Dorota Augustyniak, Karolina Małolepsza, Roksana Semba