Dziś klasy czwarte przystąpiły do egzaminu na kartę rowerową! 🚴♀️🚴♂️
Uczniowie wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami praktycznej jazdy na rowerze. Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem egzaminu czuwali: asp. Michał Jurowicz, sierż. szt. Piotr Gola oraz p. Jerzy Liebner.
Gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli swoje pierwsze „prawo jazdy” i życzymy bezpiecznych oraz radosnych wycieczek rowerowych! 👏🙂
Natalia Gola



