Karta rowerowa

Dziś klasy czwarte przystąpiły do egzaminu na kartę rowerową! 🚴‍♀️🚴‍♂️  

Uczniowie wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami praktycznej jazdy na rowerze. Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem egzaminu czuwali: asp. Michał Jurowicz, sierż. szt. Piotr Gola oraz p. Jerzy Liebner. 

Gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli swoje pierwsze „prawo jazdy” i życzymy bezpiecznych oraz radosnych wycieczek rowerowych! 👏🙂 

Natalia Gola