Halowa piłka nożna

6 listopada 2018 r. na boisku zewnętrznym naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Gminy Bralin w halową piłkę nożną. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Młodzieży Szkolnej (3 klasa gimnazjalna oraz 7 i 8 ze szkoły podstawowej) i Igrzyska Dzieci (6 i 5 klasa ze szkoły podstawowej). Zarówno w jednej, jaki w drugiej kategorii zwycięskimi drużynami okazały się te z bralińskiej „podstawówki”, które bez większych problemów ograły zawodników z Nowej Wsi Książęcej. 

Chłopcy z Bralina reprezentowali Gminę na zawodach powiatowych, w których jednak nie udało im się wyjść z grup eliminacyjnych, ostatecznie zajęli IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali: Antonii Zmyślony, Jakub Wawrzynowski, Bartosz Wawrzynowski, Kacper Jędrzejak, Miłosz Koziński, Bartosz Koryciak, Wojciech Zmyślony, Jakub Marciniak, Patryk Antczak, Filip Koziński, Jakub Oziembłowski, Adam Owczarek, Mateusz Antczak, Dawid Bartkowiak, Jakub Kula, Bartosz Urbański, Mikołaj Kruszelnicki,Nikodem Myśliński, Krystian Kłodnicki i Patryk Drapiewski.