Fabryka mebli tapicerowanych MARS-MEBLE

W dniu 22.09 br. pod opieką Pani Magdaleny Nikodem i Pana Jerzego Liebnera odbyła się wycieczka zawodoznawcza klasy 8a do bralińskiej fabryki mebli tapicerowanych „MARS-MEBLE”.

Celem wyjścia edukacyjnego było poznanie zakładu, maszyn, urządzeń, stanowisk pracy oraz zaobserwowanie całego procesu produkcyjnego w firmie od surowca po gotowy wyrób.

Fabryka mebli tapicerowanych „MARS-MEBLE” to nowe i bardzo nowoczesne przedsiębiorstwo, które mieści się przy ulicy Namysłowskiej 9b. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się firm tapicerskich na terenie gminy Bralin.

Po zakładzie oprowadzała nas Pani Milena Marczyk – menadżer sprzedaży, przy współudziale i współpracy z Panem Kamilem Długowskim – kierownikiem produkcji.

Podczas trwającej wycieczki często pojawiał się – właściciel firmy, Pan Mariusz Słupianek, który z dumą opowiadał o swojej załodze i swojej pracy.

Ich ciekawe opowieści zostały przyjęte przez nas z dużym zainteresowaniem.

Na zakończenie uczniowie oraz pan Jerzy – organizator wycieczki, podziękowali szefowi firmy „MARS-MEBLE” Panu Mariuszowi Słupiankowi za poświęcony czas i umożliwienie zwiedzania zakładu.