Dzień Babci i Dziadka w klasie 2C

Dnia 24 stycznia dzieci z klasy IIc zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Dzieci przedstawiły swoim „Dziadkom” najpiękniejsze piosenki i wiersze. Drugoklasiści cieszyli się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla babci i dziadka. Podczas programu artystycznego na twarzach zaproszonych gości można było zaobserwować uśmiech, radość i wzruszenie. Po występie przyszedł czas, gdy wnuczęta wręczały swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który był okazją do rozmów oraz dzielenia się wrażeniami.

Na tę wyjątkową uroczystość przybyła również Pani Dyrektor Krystyna Żary, która złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości – dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.

„Babci i Dziadka przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba,

Znana to para – bardzo kochana, przez wszystkie dzieci jest szanowana.

No a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło,

Kto by bajki opowiadał, kto by mądre rady dawał?”….