Deszcz nagród, medali i dyplomów spłynął na uczniów klas I-VII za sukcesy odniesione w zawodach sportowych, konkursach literackich i artystycznych, a także aktywną działalność na rzecz społeczności szkolnej. Wręczono je 25 czerwca podczas uroczystego apelu w obecność dyrekcji, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów. Serdecznie gratulujemy!
Dodajmy, że docenieni zostaną też ósmoklasiści. Zapraszamy zatem w najbliższy piątek o godz. 11.00 do hali sportowej, by uczestniczyć w ich pożegnaniu z bralińską podstawówką.


















