Chłopcy zostali Mistrzami Powiatu w piłkę siatkową

3 marca 2017 r. w  Rychtalu i Łęce Mroczeńskiej obyły się zawody rangi powiatowej w mini siatkówkę chłopców. Znakomicie spisała się reprezentacja SP Bralin, która nie miała sobie równych. Najpierw, w grupie rozgrywanej na sali w Łęce Mroczeńskiej, wygrali z gospodarzami SP Łęka Mroczeńska, z SP 1 Kępno oraz z SP Trzcinica. Trzy wygrane dały awans do ścisłego finału rozgrywanego w Rychtalu. Tam drużyna reprezentująca gminę Bralin nie miała sobie równych wygrywając w półfinale z SP Krążkowy by w wielkim finale ponownie ograć chłopców z SP 1 Kępno.

W całym turnieju Nasza drużyna straciła tylko jednego seta, zdobywając swoją bardzo dobrą grą uznanie nauczycieli wychowania fizycznego z całego powiatu.

Tak przedstawiały się wyniki:

  • SP Bralin vs SP Łęka Mroczeńska 2:0
  • SP Bralin vs SP 1 Kępno 2:0
  • SP Bralin vs SP Trzcinica 2:1

Półfinał: SP Bralin vs SP Krążkowy 2:0

Finał: SP Bralin vs SP 1 Kępno 2:0

Głosami zawodników i trenera Michała Góreckiego najlepszym graczem turnieju został wybrany Piotr Grzesiński. SP Bralin będzie reprezentować powiat kępiński na zawodach rejonowych, które odbędą się dnia 25 marca w Kaliszu.

Zwycięski skład tworzyli: Jakub Kula, Wojciech Zmyślony, Mateusz Antczak, Jakub Oziembłowski, Piotr Grzesiński, Witold Kuropka, Mikołaj Kruszelnicki, Nikodem Myśliński i Krystian Kłodnicki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.