W dniach 22 kwietnia i 6 maja 2026 r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w uroczystym Pasowaniu na Czytelnika. Spotkanie miało na celu zachęcenie dzieci do korzystania z biblioteki oraz rozwijania zainteresowań czytelniczych. Podczas uroczystości uczniowie obejrzeli teatrzyk kamisibai, który Czytaj dalej …








