Plan lekcji dla oddziałów IV – VI

Lekcja01234567
Czas07:40 - 08:2508:30 - 09:1509:25 - 10:1010:25 - 11:1011:25 - 12:1012:30 - 13:1513:25 - 14:1014:15 - 15:00

Ważny od: 3 października 2016 r.

Oddział 4 A

Wychowawca: Michał Górecki
 Pn Wt ŒŚr Cz Pt 
0
1Wych. fizyczneZaj. techniczne37J. angielski36Plastyka3
2Matematyka35J. polski29J. polski36J. angielski34Religia3
3J. polskiMatematyka35Matematyka29J. polski35Przyroda37
4Godzina wychowawcza36Wych. fizyczneMuzyka29Matematyka35J. polski36
5Zaj. komputerowe26Przyroda37Wych. fizyczneHistoria36J. angielski29
6Religia3Przyroda37Matematyka35
7Wych. fizyczne

Oddział 4 B

Wychowawca: Marzena Turowska
 Pn Wt ŚŒr Cz Pt 
00000000000
1Zaj. techniczne3J. polski29Matematyka35Wych. fizyczne0Matematyka35
2Muzyka29Matematyka37Wych. fizyczne0Plastyka3J. polski28
3J. polski0Historia36J. polski28J. polski28Przyroda37
4Godzina wychowawcza29Przyroda37Przyroda37J. angielski34Wych. fizyczne0
5Matematyka35Zaj. komputerowe26Religia3Matematyka29J. angielski34
6Wych. fizyczne0J. angielski34000000
7Religia300000000

Oddział 5 A

Wychowawca: Bożena Bojanowska
 Pn Wt ŚŒr Cz Pt 
00000000000
1Matematyka3500Zaj. techniczne3Matematyka35J. polski36
2Wych. fizyczne0Historia36Matematyka35J. polski37Matematyka35
3Przyroda37J. angielski0J. polski36J. angielski29 34Muzyka29
4Godzina wychowawcza35J. polski37Wych. fizyczne0Historia36J. angielski34 28
5J. polski36Wych. fizyczne0Przyroda37Przyroda37Religia3
600Plastyka3Religia3Wych. fizyczne000
700Zaj. komputerowe (gr. 1)26WDZ3Zaj. komputerowe (gr. 2)2600

Oddział 5 B

Wychowawca: Karolina Tylżanowska
 Pn Wt ŚŒr Cz Pt 
00000000000
1J. angielski (dz)35J. angielski (ch)34Przyroda37J. polski28J. angielski (ch)34
2J. polski0J. polski -2828J. polski28Matematyka35Plastyka3
3Wych. fizyczne37Muzyka -2929Wych. fizyczne0Historia36Zaj. techniczne3
4Godzina wychowawcza35Historia -3636Religia3Wych. fizyczne0Przyroda37
5Matematyka36Matematyka -3535Matematyka35Wych. fizyczne0J. polski28
6Przyroda0J. angielski (dz) Zaj. komputerowe (ch)0J. angielski (ch)0J. angielski (dz)3400
7Zaj. komputerowe (dz)0Religia0000000

Oddział 6 A

Wychowawca: Katarzyna Biziak
 Pn Wt ŚŒr Cz Pt 
00000000000
1J. angielski (ch)0Historia36J. angielski34J. polski29Zaj. komputerowe (dz) J. angielski (ch)26
2J. polski0Matematyka35Przyroda37Historia36Zaj. techniczne29
3Matematyka35J. polski3Matematyka35Wych. fizyczne0Wych. fizyczne0
4Godzina wychowawcza3Plastyka3J. polski36Przyroda37Religia3
5Przyroda37Religia3J. polski36Matematyka35J. polski36
6J. angielski (dz) Zaj. komputerowe (ch)0Wych. fizyczne0J. angielski34Muzyka2900
7Wych. fizyczne0J. angielski (dz)34000000

Oddział 6 B

Wychowawca: Jolanta Cudniewicz
 Pn Wt ŚŒr Cz Pt 
00000000000
1J. polski0Matematyka35J. polski28Historia36Wych. fizyczne0
2Zaj. techniczne3J. angielskiielski34Zaj. komputerowe26Matematyka29Wych. fizyczne0
3Religia0J. polski38Religia3Przyroda37J. polski28
4Godzina wychowawcza28J. polski28Matematyka35J. polski28Matematyka35
5Muzyka29Historia36J. angielskiielski34J. angielski34Przyroda37
600Przyroda37Wych. fizyczne0Plastyka300
700Wych. fizyczne000WDZ300